Nawigacja

Perfect Store

Specjalistyczny magazyn poświęcony aktualnym trendom i innowacjom w wyposażeniu, technologiach, logistyce, zagadnieniach sprzętowych i rozwiązaniach stosowanych przez sieci food i non-food oraz centra handlowe.
Działy magazynu: Trendy, Prawo, Marketing, Technologie, Design, Wyposażenie, Zarządzanie i Nowości. Przykładowe wydania:

            PS112018                                            

Wcześniej magazyn ukazywał się pod nazwą The Perfect Store Magazine, w skrócie TPSM.

Magazyn w wersji drukowanej mozna zamówić w cenie 24 zł +VAT -  prenumerata@ecppolska.pl.

Reklama
Perfest Store gwarantuje skuteczne dotarcie do starannie wyselekcjonowanej grupy osób decydujących o rozwoju i zakupach technologii i wyposażenia w sieciach handlowych (food i non-food) - wysyłka bezpłatna Pocztą Polską. Magazyn stanowi wiarygodne i wysoko cenione źródło informacji o rozwoju sektora retail w Polsce i na świecie. Perfect Store jest Głównym Patronem Medialnym Targów RetailShow oraz towarzyszącej im konferencji Retail Congress. Magazyn jest także dystrybuowany bezpłatnie podczas tej największej imprezy dla sektora retail w Polsce. Profil i cennik reklam. Kontakt: biuro@ecppolska.pl

Raport HANDEL

Jedyny tego typu w Polsce coroczny kompleksowy przegląd aktualnej sytuacji na polskim rynku handlu detalicznego, uwzględniający całość sektora: sieci handlowe, w tym sklepy przy stacjach paliw, centra i galerie, rynek FMCG oraz produkty, usługi i technologie dla branży. Oddzielna część Raportu zostanie poświęcona przedstawieniu obrazu dzisiejszego polskiego konsumenta. Uznane i cenione kompendium wiedzy oraz narzędzie pracy dla wszystkich uczestników rynku handlowego w Polsce. Całość zawartości Raportu HANDEL powstaje we współpracy z najbardziej uznanymi analitykami i firmami badającymi rynek handlu detalicznego w Polsce i charakteryzuje się wysokim poziomem merytorycznym oraz bogactwem najbardziej aktualnych danych i analiz.

Przejrzyj ostatnie wydania Raportu HANDEL

            

Nakład: 6000 egz. wersja drukowana, wersja elektroniczna wysyłana do ponad 20 tys. branżowych odbiorców.
Raport w wersji drukowanej mozna zamówić w cenie 56 zł + VAT pisząc na prenumerata@ecppolska.pl

Reklama
Reklama w Raporcie HANDEL gwarantuje skuteczne dotarcie do starannie wyselekcjonowanej grupy osób decydujących o rozwoju i zakupach technologii i wyposażenia w sieciach handlowych (food i non-food) oraz w centrach handlowych w Polsce. Profil i cennik reklam. Kontakt: biuro@ecppolska.pl