Nawigacja

SOLIX zaprezentuje serie Infokiosków Saros

Seria Infokiosków Saros to synonim ułożenia i uporządkowania. Intuicyjne urządzenia, których minimalistyczny design pasuje do każdej przestrzeni usprawnią obsługę i doświadczenie Klientów marki. Urządzenia zaprojektowano w formie stojącej, wiszącej oraz nablatowej.

Opracowana przez SOLIX nowa linia infokiosków to odpowiedź na potrzeby klientów, które specjaliści firmy analizowali przez ostatnie lata.

Przyglądaliśmy się uważnie potrzebom Klientów, na które przez ostatnie lata odpowiadaliśmy naszymi rozwiązaniami – mówi Mateusz Sepioło, wiceprezes firmy SOLIX. – W naszej  linii produktów zawarliśmy wszystko to, co niezbędne: jakość, funkcjonalność i design. Co jednak najważniejsze – dzięki temu, że stworzyliśmy uniwersalne i elastyczne portfolio produktów, będziemy w stanie wdrażać rozwiązania w jeszcze krótszym czasie – podsumowuje. 

Minimalistyczne urządzenia

Nowa linia infokiosków składa się z kilkunastu urządzeń, które pozwalają stworzyć interaktywną przestrzeń wymiany informacji. W ofercie znalazły się między innymi:
    • Infokiosk pochylony, o przekątnej ekranu 24 cale lub 32 cale;
    • Infokiosk prosty o przekątnej ekranu 55 cali lub 75 cali;
    • Wiszący infokiosk „self-ordering” o przekątnej ekranu 24-32 cali.
    • Nablatowy infokiosk o przekątnej ekranu 22 cale.

Minimalistyczny design infokiosków wpasuje się w przestrzeń, a możliwość łączenia urządzeń w dwustronne rozwiązanie – pozwala stworzyć pożądaną powierzchnię na wyświetlanie informacji.

Wszystkie infokioski posiadają 36-miesięczną gwarancję, a także możliwość zainstalowania systemu Digital Signage. Matryce urządzeń zabezpieczone są hartowanym szkłem.

Urządzenia dla osób ze specjalnymi potrzebami

W ramach serii powstało także urządzenie dostosowane do osób ze szczególnymi potrzebami, które otrzymało pozytywną opinię Polskiego Związku Niewidomych oraz Miasta Łodzi. Seria Saros pozwala na komunikację z osobami z niepełnosprawnościami, spełniając jednocześnie wszystkie standardy dostępności komunikacyjno-informacyjnej. Trwają dalsze prace nad zaawansowaniem urządzeń, w tym nad instalacją VoiceBota.

O totemach i infokioskach Saros dowiesz się więcej na stronie: https://solix.pl/rozwiazania/totemy-i-infokioski/